Wyląduj na Stacji Kosmicznej za ...

70
dni
17
godz.
42
min.
57
sek.
#

„Serdecznie zapraszam do udziału w wystawie multimedialnej "Copernicus' - Stacja Kosmiczna", która jest niezwykłą okazją do zgłębiania wiedzy o fascynującym świecie kosmosu. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce i jedyna wystawa ze specjalnie wykreowaną narracją, która łączy elementy pokazów z zabawą sensoryczną. Nie przegapcie tej niezwykłej okazji”

Łukasz Wilczyński

Co-founder/President, European Space Foundation, Patron Branżowy Wystawy

#

Multimedialna podróż w nieznane!

Copernicus Stacja Kosmiczna to pierwsze takie wydarzenie w Polsce i jedyna wystawa multimedialna ze specjalnie wykreowaną narracją, która łączy elementy pokazów z zabawą sensoryczną! Przestrzeń wypełniona interaktywnymi projekcjami zapewni niezapomniane doznania artystyczne i edukacyjne a strefa pokazów sensoryczno-edukacyjnych sprawi, że eksploracja wystawy będzie niepowtarzalnym przeżyciem.

Wystawa czynna od 21 września 2024 roku!

Pawilon 11, zapraszamy!

#

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii multimedialnych i wizualnych oraz strefy sensorycznej wystawa zainteresuje szerokie grupy odbiorców: dzieci, młodzież, rodziny, miłośników nowych technologii a także osoby poszukujące bardziej interaktywnych i zaangażowanych doświadczeń. Przeniesie uczestników w fascynujący świat kosmosu, dzięki którym doświadczą przygód za pomocą wszystkich zmysłów.

EDUKACJA: KLIKNIJ I ZOBACZ

ORGANIZATORZY:

PATRONAT BRANŻOWY

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT RADIOWY

PARTNERZY WYDARZENIA

Parking PWK

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

PASODOBRE Restaurant & Tapas Bar

HISZPAŃSKI KLIMAT W CENTRUM POZNANIA

Hiszpańskie dania, pełne aromatu i świeżości oraz genialne w swojej prostocie przekąski tapas, które pokochał cały świat – to właśnie tworzy kuchnię PASODOBRE. Skosztuj owoców morza, soczystych mięs, ryb oraz świeżych warzyw i poczuj prawdziwy smak słonecznej Hiszpanii w samym środku Poznania!

BASILICO BISTRO

DOSKONAŁE MIEJSCE NA SZYBKI I SMACZNY OBIAD

Znajdziesz tutaj pyszne, ciepłe, dwudaniowe express lunche. Idealna opcja na obiad podczas wydarzeń targowych i nie tylko. Zapraszamy!

GARDENcity Restaurants & Catering

USŁUGI CATERINGOWE

Gastronomiczna i cateringowa obsługa imprez, koncertów i eventów. Obsługujemy także nietypowe imprezy i wydarzenia na terenie całego kraju.